Różnych porach oznaczać różne Trading

Sezonowe zmiany w działaniu rynku są przyczyna kierunku rynku, że wielu przedsiębiorców nie do rozpoznania. Wiem, że dla jednego trwało długo, zanim zacząłem liczyć na takie rzeczy jak Traders Almanachu i innych źródeł informacji, które rzucają światło na ten temat. http://www.opcjeonline.com/opteck/ Są chwile na rocznym, miesięcznym i dziennym, które są cenione za niskiej lub wysokiej głośności, zakupie lub sprzedaży, rozbudowy lub spadku i innych czynników, które mogą wpływać na wyniki swoich branżach.We wcześniejszym kawałku nazwałem ” Kiedy nie handlować ” Ja szczegółowe tego samego cyklu, ale na codzień, określający kiedy i dlaczego różnych porach dnia były lepsze lub gorsze dla handlu. W tym kawałku będę szczegółowo niektórych, ale na pewno nie wszystkie, z dłuższej perspektywie tygodnia na tydzień, miesiąca na miesiąc i rocznych czynników sezonowych mających wpływ na rynki. Należą do nich na zmianę pór roku, letniej przerwie, boże przerwę, jesień / zima sezonów rynkowych i coraz ważną sezon zarobków.

Zmiana sezon może wpływać na kierunek rynku i handlu.

Celem tego artykułu nie jest zniechęcać z obrotu w jednym czasie lub innego. Jest zachęcić was być świadomy, kiedy handel w zakresie kalendarzowego, zarobków i rynku rok. Świadomość ta ma kluczowe znaczenie dla podejmowania właściwych decyzji handlowych i może mieć duży wpływ na nie tylko handlu, ale co wygaśnięcie i kierunek swojego handlu. Nie wspominając, że jest w kontakcie z cykli kalendarzowych Jest to świetny sposób, aby pozostać w zgodzie z zasadami rynku w sposób, który prowadzi do intuicyjnego obrotu.

Zmiana pór roku – Przewijak pór roku może mieć duży wpływ na oczekiwania rynku i ogólnego kierunku cen. Kilka sezonów wiadomo, że są mniej lub bardziej aktywne pod względem konsumenta, przemyśle, budownictwie i innych podstawowych sił napędowych gospodarki. Jak pory roku zmieniają się tak zrobić, oczekiwania rynku, a według rozszerzenia, co rynek jest handel i jak. Nad budową zimowym jest niska ze względu na pogodę, ale może kontynuować produkcję. opcjeonline Jesienią i wczesną zimą konsument jest w życie na powrót do zakupów szkoła, świąteczne i wakacyjne. W pracy wiosennych tworzenie odbiera jako usługa letnim i innych prac sezonowych stać otwarta. Utrzymanie na bieżąco to jeden fundament dla długookresowej analizy fundamentalnej i dużą pomoc w wyborze transakcji.

Zarobki Pora to pora – sezon zarobki to pora na rynku tak samo jak w pogodzie. Chociaż tak naprawdę nie jest rzeczywiste „sezon”, zarobki są uwalniane przez cały czas prawie codziennie, jest okres przyjęty jako jeden i rynku jako ważne przez rynek. W tym sezonie luźno zbiega się wraz z porami roku kalendarzowego i rozpoczyna się za każdym razem w wydaniu zarobków z Alcoa. bardzo ważne Alcoa, jak światów producent aluminium i produktów wiodących, jest postrzegana jako wiodący wskaźnik rynku, a zatem ważne, jak np. Zarobki są jak karty raportu o rynku i mają bardzo silny wpływ na przyszłe oczekiwania. Co tak naprawdę sprawia, że sezon jest koncentracja raportów o zarobkach. Między czasie Alcoa raporty i około 6 tygodni później 95% S & P 500 firm i prawie 100% firm Dow Jones zgłosić zarobki.

Jesień i zima Market Seasons – Teraz, mając na uwadze zmianę pór roku kalendarzowym oraz sezonowość zysku, możemy przejść do jesienią i zimą sezonów rynkowych. Są to dwa, około 4 miesięcy długi, porach roku, gdy na rynku jest to, co lubię nazywać „W sesji”. W tym sezonie istnieje od września do maja, podzielona przez lato i przerywane sezonowej połowy zimowe wakacje (Bożego Narodzenia, Kwanza, Hanukah, Winter Night etc). Co oznacza, że tym razem to jest, gdy 100% rynku, dyskontowanie tych na uboczu, jest obecny i zaangażowany. ciekawy To jest, gdy rzeczywiste ruchy rynkowe odbyć, prawdziwe trendy i prawdziwe pieniądze. Innych porach roku może być poważnie utrudniony przez brak obecności na rynku, a nie tylko brak objętości. Nie może być dużo wolumenu obrotu w okresach jesień / zima, ale można mieć pewność, że na rynku jest obecna.

Holiday Seasons – W tej części mam zamiar to przerwę letni i zimowy wypoczynek w połowie razem. Letnia przerwa jest zwykle około miesiąca długie, zwykle w sierpniu, a kończy się z początkiem szkoły w upadku. Przerwa w środku zimy jest o tej samej długości, ale zazwyczaj nieco krótsze. Zaczyna się od połowy do końca grudnia i potrwa do pierwszego tygodnia stycznia. To naprawdę zależy od tego, co dzień Bożego Narodzenia i Nowy Rok przypada na. Co jest ważne, aby pamiętać o tych dwóch sezonów jest to, że jest bardzo niska wielkość rynku i uczestnictwo. Handlowcy nie zostawili na wakacje, począwszy od pierwszego dnia handlowców do inwestorów instytucjonalnych. Wszelkie ruchy na rynku mogą być bardzo lekkie, bez przekonania i uwięziony w pobliżu krótkim okresie wsparcia i oporu. Te czasy są często stają konsolidacje rynku jak wcześniej złożone zlecenia i pozycja spekulacyjna są wypełniane i wypłukiwane z rynku.