Podczas monitorowania działań cen i wykorzystuje je znaleźć i transakcje filtry, zrozumienie wielkości i prędkości będą prawdopodobnie mieć wielki wpływ na sukces lub niepowodzenie obrotu (jeśli nie rozumie tych pojęć). http://www.opcjeonline.com Terminy te są po prostu stosuje się w odniesieniu do tego, jak dalece cena prowadzi w określonym kierunku magnitudo-i jak szybko pokryte że prędkość na odległość. Poprzez monitorowanie oba te czynniki, będziesz prawdopodobnie zwiększyć wydajność poprzez znalezienie transakcji wysokie prawdopodobieństwo, kiedy pewne warunki zmaterializować, widząc, gdy trendy włączyć silnych ruchów, a czasy wzburzonej małej wielkości i ceny akcji prędkości unika.

Wielkość

Wielkość jest po prostu jak daleko biegać cena. Spójrz na tej stronie internetowej Dłuższą metę, gdzie cena porusza się nieprzerwanie w jednym kierunku przez długi okres czasu ma silny wielkość, a to, co chcemy zobaczyć podczas fale trendów.

Wielkość może być również wykorzystana do interpretacji małych fal. Cena fale niewielką skalę wskazują, że cena nie porusza się zdecydowanie w tym kierunku, dlatego chcemy, aby zobaczyć fale cen o małej wielkości na pullbacks.

Nie ma ustalonej wielkości odczytu, które wskazują na silną kupna lub sprzedaży czytania. Odwiedź stronę internetową Raczej jest zawsze w stosunku do znanych ze stanu fal. Istnieje wiele sposobów wykorzystania wielkości interpretacji działań cen.

  • Fale o dużej skali w kierunku trendu potwierdzają tę tendencję.
  • Fale o dużej skali w kierunku przeciwnym do trendu wskazują potencjalne odwrócenie lub przynajmniej znaczącym pullback jest w toku.
  • Fale o małej wielkości w kierunku trendów wskazuje trend można utraty pary wodnej, ponieważ trend nie wytwarzają fale o dużej wielkości.
  • Fale małej wielkości na pullbacks (w przeciwieństwie do tendencji) wskazują zdrowy trend i trend prawdopodobnie utrzyma się po zakończeniu wycofywanie się banków.

Pomyśl o wielkości w stopniach. czytaj więcej Bardzo silna fala niesie większą wagę niż silnego ruchu. Bardzo mała fala pokazuje jeszcze większy brak przekonania niż małej fali.

Rysunek 1 przedstawia trend spadkowy w GBPJPY na wykresie 1 minutę. opcjeonline Zauważ, jak trend można potwierdzić po prostu patrząc na wielkość ruchów cenowych. Przez cały ruch obniżyć fale dół miały większą skalę niż fal wyższych, wskazując trend był prawdopodobnie nadal.

Rysunek 1. Korzystanie Magnitude w spadkowej: GBPJPY Wykres 1 minuta

 

Prędkość

Prędkość pomaga nam ocenić cena akcji i jest stosowana w powiązaniu z wielkością.

Velocity jest po prostu jak szybko cena obejmuje dystans. Bardzo szybki ruch pokazuje więcej niż przekonanie o bardzo powolnym ruchu.

Patrząc na tej samej tendencji spadkowej, możemy to prędkość, aby potwierdzić nasze oczekiwania, że trend spadkowy będzie kontynuowany. Przesuwa się w dół to nie tylko większy, ale występują one szybsze podejmowanie mniej czasu na pokrycie większej odległości. hier Uwzględniając zarówno wielkość i prędkość występująca głównie w jednym kierunku, to potężna kombinacja.

Rysunek 2. Korzystanie Velocity (i wielkość), w spadkowej: GBPJPY Wykres 1 minuta

 

Zapewnia to przekonujące dowody, że trend spadkowy będzie kontynuowany, dopóki nie jest albo przenieść wyżej, że ma większą wielkość niż dużych fal w dół lub falę wyższą występuje ze znaczną prędkością (i szanowanej wielkości), który wskazuje, kupujący ponownie wprowadzając na rynek przekonanie.

Słowo końcowe

Wielkość i prędkość są prawdopodobnie dwa z najważniejszych czynników przy ocenie działań cen. Mimo to, to nie znaczy, że nie będzie miał transakcji przegranej. To jest po prostu dowodów, aby pomóc znaleźć i transakcje filtry. Ceny mogą zawsze błędne rzeczy, powodując straty pomimo dowodów, które są zbierane. Zawsze należy mieć otwarty umysł podczas handlu, wchłaniając nowe dowody i monitorowanie wielkości i prędkości fal nowych cen, ponieważ tworzą.